Wypełnianie ubytków

Wypełnianie ubytków to jeden z podstawowych zabiegów stomatologicznych, który wykonujemy w prowadzonym przez nas gabinecie. W ofercie znajdą Państwo szereg nowoczesnych i skutecznych rozwiązań w tej dziedzinie.

W naszej klinice uzupełnienie ubytków zębowych odbywa się zawsze przy wykorzystaniu sprawdzonych i wysokojakościowych materiałów wypełniających i kompozytów, których najwyższy standard wykonania potwierdzony jest odpowiednią certyfikacją. Materiały są bezpieczne dla organizmu oraz nadają zębom estetyczny wygląd.

Wypełnienie zęba imituje naturalny kolor zęba oraz jest odporne na przebarwienia, co pozwala pacjentom cieszyć się pięknym uśmiechem.

Przed przystąpieniem do leczenia zawsze dokładnie analizujemy stan uzębienia pacjenta, aby dobrać najskuteczniejszą metodę wypełniania ubytków.

Zabieg przeprowadzamy w sposób precyzyjny i bezbolesny. Stawiamy na spokojną atmosferę, która ma również zachęcić pacjentów do regularnych wizyt kontrolnych oraz wykonywania zabiegów profilaktycznych takich jak np. fluoryzacja.

Bezbolesne leczenie

Komfort pacjenta podczas wykonywania zabiegów stomatologicznych jest dla nas priorytetowy. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre zabiegi mogą wydawać się stresujące, dlatego zawsze dbamy o przyjazną i spokojną atmosferę w gabinecie oraz zapewniamy dbałość o technikę naszej pracy. Dopełniamy wszelkich starań, aby wypełnienie ubytku w zębie było bezbolesne, co jest możliwe dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych metod znieczulenia miejscowego. W ten sposób redukujemy stres i dyskomfort związany z leczeniem zębów.

Zapraszamy do umówienia się na wizytę.