Licówki Łask – postaw na zmiany

Oferowane przez nas licówki to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w dziedzinie stomatologii estetycznej, gdyż w skuteczny sposób maskują m.in. przebarwienia i drobne nierówności zębów. Sprawdzają się także w przypadku trudniejszych do usunięcia przebarwień, diastemy i pęknięć szkliwa. Szukają Państwo gabinetu dentystycznego, który oferuje wysokiej jakości licówki? Łask, Zelów i sąsiednie miejscowości stanowią dogodną lokalizację? Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W niektórych sytuacjach przed nałożeniem licówek lekarz stomatolog zleca wykonanie innych zabiegów. Wskazane może być np. wypełnienie ubytków.
Trzeba także pamiętać, że licówki nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem dla pacjenta – w przypadku poważnych problemów ze zdrowiem jamy ustnej konieczne może być przeprowadzenie zabiegów, o bardziej zaawansowanym charakterze.

Co możemy Państwu zaoferować?

W naszym gabinecie stomatologicznym stosujemy licówki porcelanowe, kompozytowe, a także coraz popularniejsze warianty typu no-prep. Modele porcelanowe wytwarzane są z wysokiej jakości ceramiki, która skutecznie imituje wygląd naturalnych zębów. Ich wytrzymałość i trwałość wpływa na długi okres użytkowania.

Modele kompozytowe wykonane są z żywicy kompozytowej, która świetnie się nadaje do wypełnień zębowych. Mają one niższy koszt i są łatwiejsze w mocowaniu, aczkolwiek może to być kwestią indywidualną, zależną m.in. od stanu uzębienia pacjenta. Licówki no-prep to z kolei ultracienkie warianty. Przed ich nałożeniem nie jest wymagane szlifowanie zębów. Są szczególnie polecane osobom, którym zależy na nieinwazyjnym i szybkim procesie mocowania.

Chcą Państwo umówić się na pierwszą wizytę? Zapraszamy już dziś do kontaktu.