Wybielanie zębów, Łask

Jedną z naszych usług jest wybielanie zębów. Łask, a także sąsiednie miejscowości – tu szczególnie kierujemy naszą ofertę, jednak zapraszamy również osoby z dalszych rejonów. Wybielanie zębów podobnie jak piaskowanie zębów i skaling to popularny zabieg stomatologiczny, który może przyczynić się do uzyskania białego, zdrowego uśmiechu. W naszym gabinecie oferujemy duży wybór technik wybielania zębów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów.

Podczas zabiegu korzystamy ze specjalnych preparatów powstałych na bazie nadtlenku wodoru lub nadtlenku karbamidu, których właściwości są pobudzane przez specjalne źródło światła. W ten sposób możemy uzyskać efekt wybielenia jaśniejszy nawet o kilka tonów, w porównaniu do koloru zębów przed zabiegiem. Co ważne, oferowane przez nas wybielanie nie obciąża szkliwa zębów, a efekty mogą utrzymać się nawet przez kilka lat.

Dla nas bezpieczeństwo pacjenta jest tak samo ważne, jak jego komfort

Bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas wybielania zębów w naszej klinice jest zawsze priorytetem. W pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone i skuteczne preparaty, które są bezpieczne dla szkliwa zębów. Wszystkie wyroby, z których korzystamy, wykonane są przy przestrzeganiu wszystkich niezbędnych norm jakościowych, co potwierdzone jest odpowiednią dokumentacją. Przed zabiegiem zawsze szczegółowo omawiamy cały proces oraz możliwe efekty uboczne (niekiedy może wystąpić tymczasowe zwiększenie wrażliwości zębów). Wspólnie z pacjentem dobieramy metodę wybielania, która najlepiej odpowiada jego potrzebom.

Zapraszamy już dziś do umówienia się na konsultację, podczas której pomożemy wybrać najlepszą dla Państwa opcję.